RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH419967-3 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH419967-3 24 1/2 Inch Jumper Extension for Vulcan Hart Appliances
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH419967-3 |
| Manufacturer Part # | VH419967-3 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH419967-3 Jumper Extension 24 1/2