RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart commercial broilers.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart VH419730-1 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH419730-1 10 Inch Motor Conv Oven Electric 2 Speed
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH419730-1 |
| Manufacturer Part # | VH419730-1 |
| Height | 8.5" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 12.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH419730-1 Motor Conv Oven 2 Spd
