Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart VH418335-1 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH418335-1 9 1/4 Inch Basket Fry Stainless Steel with Ergonomic Design
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH418335-1 |
| Manufacturer Part # | VH418335-1 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH418335-1 Basket Fry 9 1/4" X 13 1/4"
