RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart faucet and drain accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH414212-4 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH414212-4 1 Inch Valve Drain Stainless Steel for Plumbing
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH414212-4 |
| Manufacturer Part # | VH414212-4 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH414212-4 Inlet 1" Npt, Outlet 1" Npt
