RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart VH411265-5 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH411265-5 21.25 Inch Oven Rack Stainless Steel for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH411265-5 |
| Manufacturer Part # | VH411265-5 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH411265-5 Oven Rack 21.25 F/b X 28.25 L/r
