RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart VH409125-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH409125-2 2 Inch OEM Burner with Gas - Pilot Mfg Burner
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH409125-2 |
| Manufacturer Part # | VH409125-2 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH409125-2 Pilot Mfg Burner
