RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH405886-G1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH405886-G1 7.5 Inch Oven Door Hinge Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH405886-G1 |
| Manufacturer Part # | VH405886-G1 |
| Height | 3.35" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH405886-G1 Oven Door Hinge As