RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH404549-2 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH404549-2 1.85 Inch Wide Door OEM Stainless Steel Post Oven
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH404549-2 |
| Manufacturer Part # | VH404549-2 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH404549-2 Post Oven Door