RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH359996-2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH359996-2 4.25 Inch Stainless Steel Draw Off Valve with Three Ports
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH359996-2 |
| Manufacturer Part # | VH359996-2 |
| Height | 4.1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH359996-2 Stem 3 Draw Off Valve
