Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket heat lamps.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter VH357036-3 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter VH357036-3 3 Inch Diameter Lamp Lens for 38-1467 Lamp
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH357036-3 |
| Manufacturer Part # | VH357036-3 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.63" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH357036-3 Lamp Lens ( For 38-1467 Lamp), 3" Dia 2-3/8 Screw On Lense 40w Max, Vulcan
