RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH356585-4 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH356585-4 1.9 Inch Fitting Orifice for Commercial Standards
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH356585-4 |
| Manufacturer Part # | VH356585-4 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH356585-4 Fitting Orifice
