RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH354575-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH354575-1 2.45 Inch Light Kit On Heat Electric OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH354575-1 |
| Manufacturer Part # | VH354575-1 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH354575-1 Light Kit On And Heat 250v
