Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart VH111496B4 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH111496B4 5 Inch Control Switch SPST On Off with Light
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH111496B4 |
| Manufacturer Part # | VH111496B4 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH111496B4 Switchrckr Spst On Off W /lt
