- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH00-960706 23 Inch Rack Side OEM Heavy Duty Metal Construction
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-960706 |
| Manufacturer Part # | VH00-960706 |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 6.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-960706 Rack Side (each)