Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart VH00-960607 9.5 Inch Stainless Steel Handle Door
Item:
#1207915
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-960607 |
| Manufacturer Part # | VH00-960607 |
| Height | 6.15" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart VH00-960607 9.5 Inch Stainless Steel Handle Door
$73.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-960607 Handle Door