RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-958827-000G2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-958827-000G2 OEM Assembly for Oven Safety Limit
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-958827-000G2 |
| Manufacturer Part # | VH00-958827-000G2 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-958827-000G2 Oven Limit Assembly
