RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-944583-00060 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-944583-00060 59 Inch OEM Control Mount Metal Durable
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-944583-00060 |
| Manufacturer Part # | VH00-944583-00060 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 59" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-944583-00060 Mount Control (60)