RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-944583-00036 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-944583-00036 Mount Control 1 Inch OEM Mechanical Regulation
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-944583-00036 |
| Manufacturer Part # | VH00-944583-00036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-944583-00036 Mount Control (36)