RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-944215 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-944215 3.65 Inch Heat Shield Thermostat Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-944215 |
| Manufacturer Part # | VH00-944215 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-944215 Heat Shield Thermostat