RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial deep fryers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-858466-00001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-858466-00001 3.25 Inch Drain Probe Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-858466-00001 |
| Manufacturer Part # | VH00-858466-00001 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-858466-00001 Drain Probe