- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH00-857918-00004 2 Inch Nylon Seal O Ring with Chemical Resistance
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-857918-00004 |
| Manufacturer Part # | VH00-857918-00004 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-857918-00004 Nylon Seal O Ring
