RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-821089-00004 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-821089-00004 Gas Orifice Stainless Steel Durable - Precision Flow Control
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-821089-00004 |
| Manufacturer Part # | VH00-821089-00004 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-821089-00004 Orifice