RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-767059-0000A commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-767059-0000A Pilot Assembly for Vulcan Hart Gas Equipment
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-767059-0000A |
| Manufacturer Part # | VH00-767059-0000A |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-767059-0000A Pilot Assy For 2 Front R Ear
