- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH00-758567-000A1 9 Inch I J Box Cord Assembly with Insulation
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-758567-000A1 |
| Manufacturer Part # | VH00-758567-000A1 |
| Height | 5.8" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 2.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-758567-000A1 I J Box Cord Assy W/ins Ulation
