RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-720516-00004 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-720516-00004 4.25 Inch Valve Gas 3 Position Safety
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-720516-00004 |
| Manufacturer Part # | VH00-720516-00004 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-720516-00004 Valve 3 Position Safet Y Lh Ce