RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-719707 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-719707 3.05 Inch Cast Iron Gasket with Superior Seal
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-719707 |
| Manufacturer Part # | VH00-719707 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.23" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-719707 D8 Cast Iron Gasket