RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart countertop bakery display.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-712304-00001 countertop bakery display
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-712304-00001 70 Inch Stainless Steel CMJ Rack with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-712304-00001 |
| Manufacturer Part # | VH00-712304-00001 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Depth | 70" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-712304-00001 Cmj Rack Ce 72
