RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-705481-0000A commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-705481-0000A 11 Inch Double Pilot Assy Gas for Ranges and Ovens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-705481-0000A |
| Manufacturer Part # | VH00-705481-0000A |
| Height | 3.95" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 13.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-705481-0000A Double Pilot Assy