RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-419967-00005 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-419967-00005 7 Inch Cord Supply Power Supply with Durable Wiring
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-419967-00005 |
| Manufacturer Part # | VH00-419967-00005 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-419967-00005 Cord Supply Power 84
