RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-407128-00001 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-407128-00001 2.75 Inch Stainless Steel Element Clamp
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-407128-00001 |
| Manufacturer Part # | VH00-407128-00001 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-407128-00001 Element Clamp
