FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-358530-00003 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-358530-00003 5.9 Inch Door Right-Hand Assembly with Window
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-358530-00003 |
| Manufacturer Part # | VH00-358530-00003 |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 22.9" |
| Weight | 25.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-358530-00003 Door Indep Rh Assy. W/w Indow
