RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH00-357921-00002 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH00-357921-00002 1 Inch Shield Heat right hand OEM material
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-357921-00002 |
| Manufacturer Part # | VH00-357921-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-357921-00002 Shield Heat (r.h.)