RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco food and beverage service carts.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco VE1295A food and beverage service carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco VE1295A 5.75 Inch Door Switch Commercial Appliance Control
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | VE1295A |
| Manufacturer Part # | VE1295A |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco VE1295A Door Switch
