RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco VE1150A0 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco VE1150A0 1.4 Inch Capacitor Stainless Steel Electric OEM Component
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | VE1150A0 |
| Manufacturer Part # | VE1150A0 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco VE1150A0 Capacitor
