RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco food and beverage service carts.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco VE1115A food and beverage service carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco VE1115A 4.2 Inch Relay Switch to Automation Panels
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | VE1115A |
| Manufacturer Part # | VE1115A |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco VE1115A Relay Switch
