RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco food and beverage service carts.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco VE1010A food and beverage service carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco VE1010A 2.1 Inch Light Bulb Cover Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | VE1010A |
| Manufacturer Part # | VE1010A |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco VE1010A Light Bulb Cover