FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe VBTRUCK-K 18 Inch High Impact ABS Bowl Truck with Ergonomic Design
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | VBTRUCK-K |
| Manufacturer Part # | VBTRUCK-K |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe VBTRUCK-K Bowl Truck (20qt&30qt)