Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro VBRWC-110 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro VBRWC-110 21 Inch Versa Well Cover with Impact Resistant Polymer Black
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | VBRWC-110 |
| Manufacturer Part # | VBRWC-110 |
| Height | 2" |
| Width | 20.88" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro VBRWC-110 Versa Well Cover Black