RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro portable salad bars.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro VBRR6-110 portable salad bars
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro VBRR6-110 11 Inch Tray Rail Black with Versa Bar Finish
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | VBRR6-110 |
| Manufacturer Part # | VBRR6-110 |
| Height | 4.86" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 66" |
| Weight | 9.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro VBRR6-110 Versa Bar 6 Ft Tray Rail Black