Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro VBRC-110 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro VBRC-110 27 Inch Connector Black Versa Food Bar OEM
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | VBRC-110 |
| Manufacturer Part # | VBRC-110 |
| Height | 4.25" |
| Width | 27" |
| Depth | 19" |
| Weight | 9.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro VBRC-110 Versa Food Bar Connector Black