RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe VBEAT-40SS serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe VBEAT-40SS 40qt Beater with Single-Pin Stainless Steel Attachment
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | VBEAT-40SS |
| Manufacturer Part # | VBEAT-40SS |
| Height | 2.45" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 6.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe VBEAT-40SS Beater Ss (40qt/1pin)

