RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 20N-39M mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 20N-39M 7.1 Inch OEM Sliding Pulley for Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 20N-39M |
| Manufacturer Part # | 20N-39M |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 20N-39M Pulley Planetary Sliding