RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland VAB01-2500001 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland VAB01-2500001 1 1/4 Inch Safety Valve 100 Psi Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | VAB01-2500001 |
| Manufacturer Part # | VAB01-2500001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland VAB01-2500001 Valve Safety 1 1/4 100 Psi