RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA35143 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA35143 2.4 Inch Gas Flow Regulator Stainless Steel - OEM Part
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA35143 |
| Manufacturer Part # | VA35143 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA35143 Zz Flow Regulator G 3/ 4 Tm65c 149f Max
