RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA34398 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA34398 5.75 Inch Gas Valve for Combitherm Esg with Precise Regulation
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA34398 |
| Manufacturer Part # | VA34398 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA34398 Valve Gas Combitherm Esg (xp)
