RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA33723 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA33723 3.3 Inch Electric Valve Solenoid Triple with Side Hose Conn
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA33723 |
| Manufacturer Part # | VA33723 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA33723 Valve*ct Solenoid Triple 208/240v Side Hose Conn
