RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA24470 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA24470 2.8 Inch Gas Valve Over Pressure Relief Unit
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA24470 |
| Manufacturer Part # | VA24470 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA24470 I Valve Over Pressure Re Lief Gas Units
