RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-38088 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-38088 4.85 Inch Valve 3 Solenoid 1.0l/min for Fluid Control
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-38088 |
| Manufacturer Part # | VA-38088 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-38088 Valve 3 Sol 2 Press Sw1 20vv1 1.0l/min V2 0.5l/m
