RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-36151 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-36151 6.7 Inch Valve Solenoid Stainless Steel OEM with Durable Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-36151 |
| Manufacturer Part # | VA-36151 |
| Height | 3" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-36151 Valve Solenoid C.u Qc 100b