RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-35254 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-35254 5.3 Inch Gas Valve Stainless Steel Sideout with Descriptors
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-35254 |
| Manufacturer Part # | VA-35254 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-35254 Valve Gas Controlled Fl G Sideout/ In 110v Vk4
